Sobota, 30.05.2015

Szkoła Podstawowa
im. K.K. Baczyńskiego
w Czernikowie

Dzień Dziecka
Grupa ewaluacyjna zaplanowała z SU działania integracyjne z okazji Dnia Dziecka. Tutaj dowiesz się więcej...

Kapsuła czasu
Samorząd Uczniowski żeby upamiętnić dzień dziecka w roku obchodów 150-lecia zakopał nazwiska i myśli uczniów. Tutaj dowiesz się więcej...

Czwórbój
W dniu 27.05.2015 r. na stadionie w Turznie odbyły się mistrzostwa powiatu toruńskiego w czwórboju lekkoatletycznym. Tutaj dowiesz się więcej...

Dzień Matki w klasach 0-3
26 maja to najpiękniejszy dzień w roku - Dzień Matki. Tutaj dowiesz się więcej...

Międzynarodowy turniej piłkarski we Francji
W dniach 13-17 maja 2015 r. grupa czernikowskich piłkarzy z drużyny „UKS Olimpijczyk” pod wodzą Danuty Chylickiej (SP Czernikowo) i Roberta Szwajkowskiego (SP Mazowsze) reprezentowała Polskę w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Amiens we Francji. Tutaj dowiesz się więcej...

Plener malarski
VIII dobrzyński plener malarski dla uczniów i nauczycieli z udziałem artystów plastyków z okazji 150-lecia szkolnictwa w Czernikowie i wokół Włęcza.
Organizator: Czernikowskie Stowarzyszenie Czyz-nie, SP Czernikowo z pomocą UG Czernikowo i SGZD w Dobrzyniu nad Wisłą.
Plener rozpoczyna się w piątek 12 czerwca ok. godz. 16.00 i trwa do 13 czerwca do godz. 14.00.
Organizator zapewnia nocleg (śpiwory i karimaty we własnym zakresie) i posiłek - kolacja, śniadanie, obiad, udział w wyjeździe na plener nadwiślański do Włecza, podstawowe materiały plastyczne.
Każda grupa 5 osób + dorosły opiekun ubezpiecza się dodatkowo samodzielnie (nasza korzysta z ubezpieczenia bezimiennego).
WYSTAWA okołoplenerowa od piątku do poniedziałku: z udziałem malarza Jacka Kamińskiego i grupy artystów plastyków z Włocławka (uczestników pleneru).
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń (spczernikowo@wp.pl, tel. 519155583).
Filharmonia
25 maja uczestniczyliśmy w występie filharmonii toruńskiej poświęconej utworom dedykowanym. Tutaj dowiesz się więcej...

Spotkanie z wójtem gminy Czernikowo
Reprezentanci szkoły wzięli udział w spotkaniu z panem wójtem Z. Gawrońskim, obejrzeli prezentację na temat 25-lecia samorządu.

Konkurs poetycki "Dni Dialogu - Rodzina"
W czwartek 21 maja 2015 r. w auli Wyższej Szkoły Filologii Hebrajskiej odbyła się uroczysta gala podsumowująca działania KPCEN w Toruniu w ramach Toruńskich "Dni Dialogu - Rodzina". Tutaj dowiesz się więcej...

Wyniki gminnego konkursu plastycznego na 25-lecie samorządu
Tutaj znajdują się wyniki gminnego konkursu plastycznego na 25-lecie samorządu.
Projekt edukacyjny "Zawsze zielono, zawsze niebiesko"
W ramach projektu edukacyjnego "Zawsze zielono, zawsze niebiesko", w Galerii i Ośrodku Twórczości Plastycznej Dziecka w Toruniu, reprezentanci klas III-VI uczestniczyli w zajęciach z panią Ewą z Katowic. Tutaj dowiesz się więcej...

Pytania do konkursu wiedzy o Gminie Czernikowo
Tutaj znajdują się pytania do konkursu wiedzy o Gminie Czernikowo.
Noc Bibliotek
Biblioteka szkolna weźmie udział w ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK, promującej biblioteki i czytelnictwo. Nasza impreza, na którą zaproszeni są uczniowie klas 6, odbędzie się w klimacie twórczości J.R.R. Tolkiena twórcy "Hobbita" i "Władcy Pierścieni". Tutaj dowiesz się więcej.
Konkurs plastyczny
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu zapraszają dzieci i młodzież naszego regionu do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą "Jan Paweł II - papież rodziny". Tutaj dowiesz się więcej.
Konkurs plastyczny i fotograficzny
Stowarzyszenie LGD Region Południe zaprasza do udziału w konkursach fotograficznym oraz plastycznym, których tematem przewodnim będzie "Działalność LGD". Tutaj dowiesz się więcej.
Darowizna do 6%
Informujemy, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą przekazać dla szkoły darowiznę w wysokości do 6% od osiągniętego dochodu. Tutaj dowiesz się więcej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informator szkolnictwo.pl

Szkolnictwo
Nakarm głodne dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Licznik odwiedzin
1,001,543 unikalne wizyty