Nakarm dziecko

BohaterON


Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego
wchodząca w skład Zespołu Szkół
w Czernikowie


Zajęcia dodatkowe z matematyki

W listopadzie w Szkole Podstawowej w Czernikowie odbyły się kolejne zajęcia dodatkowe z matematyki finansowane z dotacji Fundacji mBanku. Tutaj dowiesz się więcej...

"Ciekawa matematyka nudy nie tyka"

W listopadzie w Szkole Podstawowej w Czernikowie został zrealizowany czwarty moduł zajęć pt. "Ciekawa matematyka nudy nie tyka" z programu grantowego "mPotęga". Tutaj dowiesz się więcej...

Świąteczny Koncert Online

Zapraszamy uczniów SP Czernikowo do wzięcia udziału w koncercie piosenek bożonarodzeniowych, kolęd i pastorałek. Ponieważ sytuacja nie pozwala byśmy razem świętowali i uczestniczyli w koncercie na żywo - zapraszamy na koncert online.
Należy nagrać filmik prezentujący jedną piosenkę o tematyce zimowej, o Mikołaju, o świętach lub kolędę albo pastorałkę. Mile widziana świąteczna scenografia, stroje, mini teledysk. Wykonania solowe, ale też zespołowe (rodzinne). Akompaniament na żywo lub półplayback (można znaleźć np. w Internecie).
Wyróżnione wykonania pojawią się na Facebooku Szkoły Podstawowej – przysłanie filmiku jest jednoznaczne ze zgoda na jego publikację.
Inauguracja Świątecznego Koncertu 6 grudnia w Mikołajki. Filmiki należy wysyłać do 22 grudnia na adres: jadastudio@wp.pl
M. i D. Janiszewscy

List Ministra Edukacji Narodowej

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej. W materiale zebraliśmy wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. W poradniku przedstawiliśmy także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju realizowanego w warunkach domowych.
Z publikacji mogą korzystać rodzice oraz nauczyciele uczniów z klas I-III szkoły podstawowej.
Zachęcam Państwa do zapoznania się z poradnikiem oraz proszę o przekazanie go nauczycielom i rodzicom.
Z poważaniem Anna Ostrowska Rzecznik Prasowy MEN
Załącznik: Poradnik dla szkół klasy I-III - wersja pdf

Narodowe Święto Niepodległości

10 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych uczciły Święto Niepodległości. Tutaj dowiesz się więcej...

Konkurs

Zachęcamy uczniów klas 7-8 do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie badawczym i filmowym. Projekt opiera się na pracy zdalnej. Więcej informacji w załączniku.
Wygenerowano w sekund: 0.03
2,853,876 unikalne wizyty