Sobota, 22.10.2016

Szkoła Podstawowa
im. K.K. Baczyńskiego
w Czernikowie

Dzień Edukacji Narodowej
W czwartek odbyła się u nas uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tutaj dowiesz się więcej...

List Rzecznika Praw Dziecka
Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak wystosował list okolicznościowy z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tutaj znajdziesz jego treść.
Konkurs fotograficzny "Tu czy tam, czytam!"
Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Tu czy tam, czytam!", który promował książkę i czytanie. Tutaj dowiesz się więcej...

Mini piłka nożna chłopców
W dniu 8 września na boisku Orlik 2012 w Mazowszu rozegrano mistrzostwa gminy Czernikowo w mini piłce nożnej chłopców. Tutaj dowiesz się więcej...

Konkurs plastyczny "Chrzest 966"
SP 35 w Toruniu zaprasza do udziału w ciekawym dla uczniów konkursie plastycznym "Chrzest 966". Tutaj znajduje się regulamin konkursu.
Dyktando ortograficzne
W dniu 25 października odbędzie się comiesięczne dyktando ortograficzne dla klas IV-VI. Tutaj znajdziesz treść dyktanda.
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w ciekawym miejscu"
Starostwo Powiatowe w Toruniu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w ciekawym miejscu", w tym roku pod hasłem "Podobno kiedyś tutaj...". Tutaj znajduje się regulamin konkursu.
Konkurs plastyczny pt. Inspirowane poezją
Klejnoty powiatu toruńskiego
W ramach grantu Starostwa Powiatowego na Turystykę i Kulturę realizujemy projekt Skarby-Klejnoty powiatu toruńskiego. Tutaj dowiesz się więcej...

Ubezpieczenie NNW
Nasza szkoła zawarła umowę ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2016/17 z firmą Compensa. Można zapoznać się z polisą oraz owu.
Darowizna do 6%
Informujemy, że osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą przekazać dla szkoły darowiznę w wysokości do 6% od osiągniętego dochodu. Tutaj dowiesz się więcej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Sześciolatki

Sześciolatki
Nakarm głodne dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
1,670,870 unikalne wizyty