Poniedziałek, 20.05.2019

Szkoła Podstawowa
im. K.K. Baczyńskiego
w Czernikowie

Zaproszenie na koncert charytatywny
Stowarzyszenie Czyż-nie zaprasza na koncert charytatywny na operację oczka Julki w czwartek 23 maja o godz 18.00 w restauracji da Vinci. Zespół rockowy i nie tylko z Lipna - Kavoo Dodatkowo odbędzie się prawystawa obrazów naszego członka Jacka Kamińskiego - cyklu abstrakcji kosmicznych.
Rekrutacja
13 maja 2019 r. rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, która potrwa do 17 czerwca do godz. 15.00.
Uczniowie, którzy zamierzają iść do szkół w Toruniu mają obowiązek zalogować się do systemu i wybrać szkoły do jakich chcieliby uczęszczać w przyszłym roku szkolnym. Adres do logowania: https://torun.edu.com.pl
Nie we wszystkich szkołach obowiązuje system elektronicznej rekrutacji. Do ZS w Czernikowie można zanieść dokumenty. Wniosek o przyjęcie do szkoły - ZS w Czernikowie - można pobrać stąd.
Piłka nożna dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Czernikowie reprezentowała gminę w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej (rocznik 2006 i młodsi). Tutaj dowiesz się więcej...

Konkurs recytatorski "Znów wędrujemy ciepłym krajem"
Odbył się XIII konkurs recytatorski poezji K.K. Baczyńskiego "Znów wędrujemy ciepłym krajem" pod patronatem Starostwa Powiatowego z okazji 30-lecia nadania imienia szkole. Tutaj dowiesz się więcej...

Ostatnie dni zapisów wszystkich roczników na bal SP Czernikowo
Zapraszamy na ostatni już bal absolwentów Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - z okazji 30-lecia nadania imienia 22 kwietnia 1989 roku.
Bal wszystkich roczników – szkoła ma wszak 154 lata.
Zapraszamy na bal w dniu 1 czerwca 2019 roku z udziałem Rady Rodziców.
Koszt zjazdu i balu - 50 zł (obiad, gadżety reklamowe, wiejski i zimny stół, ciepły poczęstunek, zespoły muzyczne Retro i Bobrowiacy).
Program ramowy:
spotkanie w SP Czernikowo ok. 14.00 - przywitanie, występ, hymn szkoły, rozdanie programu i mapki, szkoła otwarta, zwiedzanie, spotkania roczników w klasach, udział w malowaniu grafiti, wystawy, obiad w stołówce szkolnej,
ok 15.30 - aula Szkoły Muzycznej - prezentacja CD o szkole, występy artystyczne uczniów i absolwentów,
ok 16.30 - otwarcie balu w Wiejskiej Świetlicy- remizie OSP, polonez, RETRO- z naszymi absolwentami. Bobrowiacy
Wpłaty z imieniem, nazwiskiem (też panieńskim), rocznikiem prosimy wpłacać na konto: 98 9537 0000 2114 0030 0533 0003
JESZCZE RAZ PROSIMY O szybkie WPŁATY Z POWODU terminów ZAMÓWIENIA GADŻETÓW NA ZJAZD
Informacja
W nawiązaniu do Uchwał Zarządów Krajowych Związków Zawodowych reprezentatywnych dla środowiska oświatowego w sporze zbiorowym z MEN, Komitet Strajkowy przy Szkole Podstawowej w Czernikowie, reprezentujący nauczycieli zrzeszonych i niezrzeszonych oświadcza, że:
1. Solidaryzując się z protestującymi szkołami w całym kraju zawieszamy strajk, pozostając w sporze zbiorowym i proteście oświatowym do dnia 1 września b.r.
2. Powracając do naszych obowiązków pracowniczych informujemy, że od poniedziałku 29 kwietnia b.r. zawieszamy prowadzenie wszelkich dodatkowych zajęć nieodpłatnych i działań pozalekcyjnych, które do tej pory realizowane były z naszej inicjatywy.
Uroczystość 30-lecia
W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że konkursy plastyczny, recytatorski oraz poetycki i literacki (Rzeczy niepokój) nie zostaną podsumowane podczas uroczystości z okazji 30-lecia nadania imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego SP w Czernikowie w dniu 26 kwietnia 2019. Uroczystość przenosimy na 31 maja, na piątek przed zjazdem wszystkich roczników na 30-lecie. Jednocześnie przypominamy o zbliżającym się terminie zamknięcia zapisów na zjazd w dniu 1 czerwca. Zapraszamy serdecznie.
Otwarty Konkurs Graffiti
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czernikowie informuje, że z przyczyn niezależnych od Organizatora konkurs graffiti zostaje przełożony na inny termin. Szczegóły w regulaminie.
Zapraszamy gorąco do udziału!


WODA PEŁNĄ PARĄ
Od 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilis) w SP Czernikowo jest woda przepływowa z filtrami do picia w nowszej i starszej części szkoły. Wystarczy wziąć z sobą mały kubek lub buteleczkę. Zapraszamy.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BohaterON

BohaterON w Twojej Szkole
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
2,442,632 unikalne wizyty