Czwartek, 13.12.2018
Komunikat
Komunikat Dyrektora SP w Czernikowie w sprawie organizacji dowozu uczniów w roku szkolnym 2018/19

W związku z wątpliwościami dotyczącymi organizacji dowozu uczniów w b.r. przekazuję, że otrzymałem informację, iż uczniowie SP Czernikowo będą dowożeni w dwóch turach. Wobec powyższej wiadomości, po analizie przewidywanego planu lekcji oraz zakładanych zajęć dodatkowych i zajęć z projektu EU-geniusz, podjąłem decyzję o ustawieniu dowozów klas starszych (4-8) na godzinę 7.25, a klas młodszych (0-3) na 8.20. Było to związane z tym, że klasy starsze mają znacznie więcej godzin lekcyjnych niż klasy młodsze.

Miałem świadomość, że konsekwencje takiego układu poniosą klasy pierwsze, które mają mniej godzin niż drugie i trzecie, ale nie mogłem pozbawić klas trzecich dostępu do zajęć dodatkowych. Podobna sytuacja dotyczyła klas czwartych mających o wiele mniej zajęć niż klasy ósme i siódme. Ale dodatkowe godziny z zajęć objętych sprawdzianem kompetencji musiały się zmieścić w planie, podobnie jak zajęcia z EU-geniusza dla klas starszych.

Dzieci miały zaplanowaną opiekę w świetlicy, a w miarę możliwości, po zebraniu informacji, zaplanowano dodatkowe odwozy przez autobus i busy gminne.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BohaterON

BohaterON w Twojej Szkole
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
2,312,895 unikalne wizyty