Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nakarm dziecko

BohaterON

Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego klas ósmych 2020 i pożegnaniu absolwentów wręczono listy gratulacyjne od Rady Pedagogicznej i Dyrektora szkoły na wniosek wychowawców:
dla Pani Małgorzaty Pracowity
dla Państwa Ilony i Andrzeja Działdowskich.
Wręczono również za ponad dwudziestoletnią aktywną współpracę ze szkołą podziękowanie długoletniej przewodniczącej Rady Rodziców Pani Edycie Marchlewskiej.
W imieniu Wójta, nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia indywidualne i zbiorowe na forum ponadpowiatowym, regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, wręczyła Pani Sandra Grabowska. Wychowawcy z dyrektorami wręczyli nagrody od Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i Dyrektora.
Na koniec wręczono Kamile 2020 (sport - Lidka Stawicka, teatr - Oskar Kujawski, recytacje - Ola Pracowity, nauka - Mikołaj Głowacki, muzyka - Karolina Maćkiewicz - 5 b kl , plastyka - Luis Stepinski 7a, odśpiewano hymn SP im. K. K. Baczyńskiego w Czernikowie.


W pojedynczych grupach klasowych z zachowaniem reżimu odbyło się zakończenie roku. We wszystkich klasach w obecności sztandaru odśpiewano hymn, wręczono nagrody Wójta, wyróżnienia, nagrody od Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i Dyrektora. Na koniec w większości klas odśpiewano hymn SP Czernikowo.

Wygenerowano w sekund: 0.03
2,787,217 unikalne wizyty