Niedziela, 26.06.2022
Święto Szkoły 2011
Z okazji Święta Szkoły w b.r. odbyły się PREZENTACJE - POKAZ TALENTÓW.
Nastąpiło także podsumowanie gminnego otwartego konkursu literackiego RZECZY NIEPOKÓJ z udziałem wójta Z. Gawrońskiego i ks. P. Siołkowskiego.
Poza tym szkoła odebrała certyfikat SZKOŁY ODKRYWCÓW TALENTÓW.
Na początku zaprezentowały się dzieci z pokazem tańca (w strojach dobrzyńskich), uczące się gry na instrumentach (w czernikowskiej filii szkoły muzycznej i w innych), w tym M. Dzwonkowski, który zajął II miejsce w zawodach muzycznych. Z programem baletowym wystąpiła absolwentka Klaudia Rutkowska, a prezentacją modeli samolotów przedstawił Krzysztof Seweryn. Pani Danka Chylicka pokazała się jako cyrkowiec - iluzjonista. Następnie wystąpił mały chórek szkolny, teatrzyk 1-2-3, teatr 4-5-6 i dwa zespoły ODYSEI UMYSŁU, Cheerleaderki, soliści na pianinie, klarnetach, saksofonie. Wykład n.t. zorzy polarnej wygłosił M. Prochera. Odbyły się też różne pokazy i prezentacje.
3 MINUTY dla klasy - tradycyjnie wzbudzały wiele emocji, po bardzo udanych występach (plastyczno-teatraolno-muzycznych, filmowych, inscenizacjach, itp.) wyróżnienie otrzymała 4c, III m-ce 5a, II - 6c i 4a, a puchar przechodni przypadł klasom 5b i 4b.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
3,420,219 unikalne wizyty