Piątek, 19.04.2024
Indywidualne biegi przełajowe 2015/16
W dniu 24 września 2015 r. w Chełmży rozegrano mistrzostwa powiatu toruńskiego w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach dobrze zaprezentował się Oskar Bielski, który zajął VI miejsce. Pozostali uczniowie (E. Żelazkowska, F. Kwiatkowski i A. Ziółkowski) uplasowali się w drugiej dziesiątce zawodów.

W sobotę 12.09.2015 r. na boiskach szkolnych w Czernikowie rozegrano mistrzostwa gminy w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta ze szkół podstawowych.
Dziewczęta biegały na dystansie 800m, a chłopcy mieli do pokonania 1000 m. Uczniowie naszej szkoły wypadli bardzo dobrze zajmując czołowe miejsca: zwyciężył Filip Kwiatkowski, drugie miejsce zajął Oskar Bielski, trzecie - Patryk Jankowski. Do finału powiatowego awansowali również: Arkadiusz Ziółkowski i Emilia Żelazkowska, którzy zajęli piąte miejsca.