Piątek, 29.03.2024
Szachy 2017/18
Kornelia Sivickis uczennica klasy 5 b, w dniach 30 kwietnia – 5 maja 2018 r. wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2018 w Szachach, reprezentując województwo kujawsko-pomorskie w kategorii dziewcząt do lat 12. W ogólnej klasyfikacji turnieju Kornelia wypadła najlepiej wśród 8 dziewcząt naszego makroregionu (woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie) do lat 12 i do lat 14. Jest to sukces naszej reprezentantki i życzymy jej dalszych zwycięstw w zawodach.

Wojtek Cichoszewski z kl 3d zajął dwa razy I miejsce w VII turnieju szachowym "O GDAŃSKĄ KORONĘ". VI miejsce osiągnął uczeń z klasy 4a Markowski. Gratulujemy

23 stycznia w Bydgoszczy odbył się finał wojewódzki w szachach, w którym SP Czernikowo zajęła XII miejsce.

13 grudnia w Czernikowie odbyły się mistrzostwa powiatu w szachach.