Sobota, 20.04.2024
Mini siatkówka chłopców 2006/07

Drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w Czernikowie odniosła kolejny sukces zwyciężając w wojewódzkim turnieju mini piłki siatkowej, który odbył się w sobotę 9.06.2007 r. w hali ZS nr 28 w Toruniu.
Nasz zespół (Damian Gajewski, Dawid Wieczyński, Kamil Więciorkowski, Michał Nawrotek, Mateusz Pryl) wygrał wszystkie 5 spotkań bez straty seta.
W kategorii "siatkarskich czwórek" wystąpiło siedem drużyn, które podzielono na dwie grupy. W naszej, cztero - zespołowej, walczyliśmy z Chełmnem, Grudziądzem II i Ciechocinkiem. W finale pokonaliśmy gospodarzy zawodów SP nr 28 w Toruniu.
Uczniowie z naszej szkoły reprezentowali gminę, powiat oraz rejon toruński w finale wojewódzkim w mini piłce siatkowej. Turniej z udziałem 8 zespołów odbył się w Bydgoszczy 5.03.2007 r.
8.SP Szubin

20 lutego w Toruniu reprezentacja chłopców z naszej szkoły wywalczyła II miejsce w półfinale wojewódzkim w mini piłce siatkowej i awansowała do finału, który odbędzie się 5 marca w Bydgoszczy.

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zdobyła mistrzostwo gminy w mini siatkówce.
Zawody odbyły się w sobotę 16.12.2006 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły. Wystąpiły zespoły ze Steklina, Mazowsza, Osówki i Czernikowa.
Czernikowo-Steklin 2:0
Skład zwycięskiego zespołu: Damian Gajewski, Dawid Wieczyński, Michał Nawrotek, Kamil Więciorkowski, Dawid Karolak, Jakub Furmański, Kamil Wasilewski, Mateusz Pryl, Kamil Popławski, Artur Drzażdżewski. Opiekunowie:Grzegorz Grzywiński, Marek Kopaczewski.
Szkoła Podstawowa z Czernikowa będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych.

W piątek 9 lutego w Dobrzejewicach odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła mistrzostwo powiatu. W drodze do finału chłopcy pokonali SP Sławkowo (2:0), SP Zławieś Mała (2:0) i SP Pigża (2:0). W finale ponownie spotkali się z SP Zławieś Mała i wygrali 2:0.