Nakarm dziecko

BohaterON

Koncert "Młodzi Niezłomnym"

W poniedziałek 1 marca Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych Niezłomnych.
W szkole zorganizowaliśmy konkurs plastyczny (poniżej kilka nagrodzonych i wyróżnionych prac), zapraszamy do zgłoszeń do konkursu wiedzy (do poniedziałku), polecamy również koncert Młodzi Niezłomnym.
Zachęcam w imieniu MEiN do obejrzenia koncertu "Młodzi Niezłomnym" oraz wyemitowania go w całości lub we fragmentach podczas zajęć lekcyjnych. Spektakl będzie dobrym wprowadzeniem do zajęć poświęconych tematyce podziemia niepodległościowego. Szczególnie polecamy go uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych oraz uczniom szkół ponadpodstawowych. Koncert będzie miał oficjalną premierę dziś, 26 lutego. Widowisko mogą obejrzeć Państwo na profilu MEiN na Facebooku oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się o godz. 20:00. Kolejna emisja odbędzie się w poniedziałek, 1 marca o godz. 20:05 w Programie I Polskiego Radia. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Polskim Radiem. Oprawę artystyczną widowiska zapewnił zespół SOUL Sanok.
Koncert "Młodzi Niezłomnym" to jedna z form uczczenia Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" oraz oddania hołdu tym, którzy po II wojnie światowej przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej. Mamy świadomość, że naszą wolność zawdzięczamy postawie, która cechowała Żołnierzy Niezłomnych. Zachęcam do włączenia się w obchody Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".Wygenerowano w sekund: 0.02
3,039,932 unikalne wizyty