Czwartek, 28.03.2024
Biegi przełajowe 2021/22
21 kwietnia 2022 r. w Myślęcinku koło Bydgoszczy został rozegrany finał wojewódzki w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych.
Indywidualnie: Klaudia Mroczkowska zajęła 34 miejsce, a Alicja Nowicka zajęła 56 miejsce.
Drużynowo chłopcy:
Rocznik 2011 i młodsi: SP Czernikowo zajęło VIII miejsce
Rocznik 2009-2010: SP Czernikowo zajęło IX miejsce.

12.04.22 Zławieś Mała - mistrzostwa powiatu toruńskiego w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych.
IV miejsce drużynowo - SP Czernikowo

W sobotę 9 kwietnia na boiskach szkolnych w Czernikowie rozegrano mistrzostwa gminy w biegach przełajowych.
W zawodach uczestniczyło 38 dziewcząt i 50 chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy.
Wyniki:
Dziewczęta 2011 i młodsi:
1m. Julia Sikora - SP Czernikowo, 2m. Zuzanna Warot - SP Czernikowo, 3m. Maria Wróblewska - SP Czernikowo
Chłopcy 2011 i młodsi:
1m. Kacper Koperski - SP Czernikowo, 2m. Wiktor Rybski - SP Czernikowo, 3m. Kacper Traczykowski - SP Steklin
Dziewczęta 2009-2010:
1m. Marta Faryńska - SP Mazowsze, 2m. Wanessa Wojtulska - SP Mazowsze, 3m. Zuzanna Brzezińska - SP Osówka
Chłopcy 2009-2010:
1m. Krzysztof Różewicki - SP Czernikowo, 2m. Marcin Czarnecki - SP Czernikowo, 3m. Antoni Wróblewski - SP Czernikowo
Dziewczęta 2007-2008:
1m. Alicja Kolczyńska - SP Czernikowo, 2m. Alicja Nowicka - SP Czernikowo, 3m. Aneta Faryńska - SP Mazowsze
Chłopcy 2007-2008:
1m. Filip Podlaszewski - SP Czernikowo, 2m. Artur Petrykowski - SP Osówka, 3m. Kamil Kowalski - SP Osówka

19.10.2021 r. w Bydgoszczy odbyły się mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła w nich III miejsce.

12.10.21 Zławieś Mała. Zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych.