Niedziela, 26.06.2022
Akcja charytatywna "PomagaMY UKRAINIE"
W czwartek 23 czerwca 2022 roku w Zespole Szkół w Czernikowie dokonano losowania misia dla mieszkańców, którzy w niedzielę wpierali akcję datkami przed kościołem w Czernikowie. Wylosowany numerek to 1250. Szczęśliwca prosimy o kontakt przez sekretariat Zespołu Szkół z Panem Piotrem Lesińskim do dnia 4 lipca 2022 roku. Przy okazji informujemy, że podczas zbiórki przed kościołem zebrano łącznie kwotę 2 934,74 zł. W imieniu ofiar wojny serdecznie dziękujemy.
We wtorek 14 czerwca w naszej szkole gościły Panie Anna Melerska i Dominika Wronkowska z firmy Oriflame. W ramach akcji PomagaMY UKRAINIE były wykonywane zabiegi pielęgnacji dłoni. Efekt to zebrane ponad 600 zł oraz zadowolenie wszystkich klientek. Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i wsparcie akcji.
W dniach od 6 do 26 czerwca na terenie gminy Czernikowo czerwca zostanie przeprowadzona akcja charytatywna "PomagaMy UKRAINIE". Organizatorem akcji jest Zespół Szkół w Czernikowie, a patronem Polski Czerwony Krzyż, z którym podpisaliśmy porozumienie. Pieniądze ze zbiórki zgodnie z życzeniem darczyńcy zostaną przeznaczone na zakup leków, żywności i środków czystości dla ofiar wojny przebywających na pierwszej linii frontu na terenie Ukrainy.
W ramach akcji:
- na terenie placówek oświatowych gminy przeprowadzimy loterie fantowe, których główną atrakcją będzie losowanie na koniec roku szkolnego MEGA MISIÓW 220 cm,
- rozprowadzimy wśród rodziców symboliczne ale zarazem atrakcyjne i praktyczne cegiełki w kształcie breloczków z napisem PomagMY UKRAINIE – zamiast kwiatów dla nauczycieli wychowawcy będą zachęcali do zakupu cegiełek,
- będziemy prosili lokalne firmy o wsparcie akcji poprzez zakup statuetek lub MEGA MISÓW,
- przeprowadzimy zbiórki przed kościołami naszej gminy.
W związku z powyższym zwracamy się z ogromną prośbą do mieszkańców o wsparcie tej szczytnej akcji.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
3,420,188 unikalne wizyty