Czwartek, 08.06.2023
Akcja charytatywna "PomagaMY UKRAINIE"
W czerwcu Zespół Szkół w Czernikowie przeprowadził akcję charytatywną PomagaMY UKRAINIE. Brały w niej udział wszystkie placówki oświatowe na terenie gminy. W ramach akcji zostały przeprowadzone loterie fantowe, sprzedawano breloczki i statuetki. Odbyły się zbiórki pod kościołami naszej gminy a nawet gościliśmy salon kosmetyczny.
Łącznie zebraliśmy: 18 275,88 zł.
Środki te zostały przekazane do Polskiego Czerwonego Krzyża i na mocy porozumienia zostaną przeznaczone na zakup leków, żywności i środków czystości dla najbardziej potrzebujących ofiar wojny przebywających na pierwszej linii frontu na terenie Ukrainy.
W imieniu ofiar wojny serdecznie dziękujemy mieszkańcom gminy za okazaną pomoc i wsparcie akcji.
Dziękujemy również wolontariuszom oraz lokalnym koordynatorom akcji za wszelkie zaangażowanie jak również sponsorom, którzy sfinansowali zakup misiów oraz artykułów na loterię losową.
Są to firmy:
USM
Tribo
Kluge
Tratwa
Bemar
Zolta.pl
Div-mar
Biedronka
Agrohandler
Polo Market
Animar K&D
Bor-Pal Shell
Agrotrans Piętka
Jarosław Celmer
Restauracja Słoneczna
Kujawski Bank Spółdzielczy
Bank Spółdzielczy w Lipnie
Auto Naprawa Andrzej Raciborski
Biuro Rachunkowe Iwona Karbowska
Wiejska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa
Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych Renata Grębocka-Stasiak, Joanna Rad
Oriflame
oraz pozostali anonimowi darczyńcy.
Punktem kulminacyjnym akcji było losowanie misiów.
Oto zwyciężcy:
żłobek – Honorata i Hubert Maciążek
przedszkole - Lila Górczyńska
klasy 0-3 SP Czernikowo – Marta Baranowska kl. 2b
klasy 4-6 SP Czernikowo – Marysia Wróblewska kl. 4a
klasy 7-8 SP Czernikowo – Dominik Jankowski kl. 7d
klasy BT ZS Czernikowo – Ania Frącz kl. 3TG
SP Mazowsze – Artur Pniewski kl. 7
zbiórka pod kościołem w Mazowszu – miś czeka do odbioru
SP Osówka – Szymon Urbański kl. 5a
SP Makowiska – Szymon Gołębiewski kl. 5
SP Steklin – Lena Janowska kl. 2
zbiórka pod kościołem w Czernikowie – czekamy na zgłoszenie się osób posiadających numerki 1264, 1239 i 620.
Gratulujemy!!!
Akcja charytatywna "PomagaMy UKRAINIE" prowadzona wśród dzieci klas 0-3 została zakończona losowaniem pięknego misia z szarfą w barwach Ukrainy. Szczęśliwą posiadaczką maskotki została uczennica klasy 2b - Marta Baranowska. W ciągu 2 tygodni uczniowie młodsi zebrali najwięcej pieniędzy - 4912,17 zł. Pieniążki razem z pozostałymi zebranymi w tej wspaniałej akcji przekazane zostaną na zakup leków, żywności i środków czystości dla ofiar wojny przebywających na pierwszej linii frontu na terenie Ukrainy. Bardzo dziękujmy za Państwa wspaniały gest.
W czwartek 23 czerwca 2022 roku w Zespole Szkół w Czernikowie dokonano losowania misia dla mieszkańców, którzy w niedzielę wpierali akcję datkami przed kościołem w Czernikowie. Wylosowany numerek to 1250. Szczęśliwca prosimy o kontakt przez sekretariat Zespołu Szkół z Panem Piotrem Lesińskim do dnia 4 lipca 2022 roku. Przy okazji informujemy, że podczas zbiórki przed kościołem zebrano łącznie kwotę 2 934,74 zł. W imieniu ofiar wojny serdecznie dziękujemy.
We wtorek 14 czerwca w naszej szkole gościły Panie Anna Melerska i Dominika Wronkowska z firmy Oriflame. W ramach akcji PomagaMY UKRAINIE były wykonywane zabiegi pielęgnacji dłoni. Efekt to zebrane ponad 600 zł oraz zadowolenie wszystkich klientek. Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę i wsparcie akcji.
W dniach od 6 do 26 czerwca na terenie gminy Czernikowo czerwca zostanie przeprowadzona akcja charytatywna "PomagaMy UKRAINIE". Organizatorem akcji jest Zespół Szkół w Czernikowie, a patronem Polski Czerwony Krzyż, z którym podpisaliśmy porozumienie. Pieniądze ze zbiórki zgodnie z życzeniem darczyńcy zostaną przeznaczone na zakup leków, żywności i środków czystości dla ofiar wojny przebywających na pierwszej linii frontu na terenie Ukrainy.
W ramach akcji:
- na terenie placówek oświatowych gminy przeprowadzimy loterie fantowe, których główną atrakcją będzie losowanie na koniec roku szkolnego MEGA MISIÓW 220 cm,
- rozprowadzimy wśród rodziców symboliczne ale zarazem atrakcyjne i praktyczne cegiełki w kształcie breloczków z napisem PomagMY UKRAINIE – zamiast kwiatów dla nauczycieli wychowawcy będą zachęcali do zakupu cegiełek,
- będziemy prosili lokalne firmy o wsparcie akcji poprzez zakup statuetek lub MEGA MISÓW,
- przeprowadzimy zbiórki przed kościołami naszej gminy.
W związku z powyższym zwracamy się z ogromną prośbą do mieszkańców o wsparcie tej szczytnej akcji.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

3,729,478 unikalne wizyty