Niedziela, 19.05.2024
Benefis Grażyny Kasprowicz
W piątek pod pretekstem "ROKU FREDRY" odbył się benefis naszej koleżanki Grażyny Kasprowicz. Grażynka utrwaliła się w naszej zbiorowej pamięci dzięki reagowaniu na wszystko co się dzieje w szkole, inicjowaniu, porządkowaniu, prowadzeniu wielu konkursów, projektów, przedsięwzięć. Pozostała we wspomnieniach jako dobra koleżanka i wspaniały człowiek, łagodny i życzliwy ale konsekwentny i pracowity.
Z pomocą Pań bibliotekarek z Biblioteki Gminnej, koleżanek z ZS Czernikowo, dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu pracowników szkoły i części nauczycieli i udziałowi naszych uczniów i absolwentek oraz innych ludzi chętnych do współpracy stworzyliśmy program artystyczny gdzie wiersze Tuwima, Fredry, Kasprowicza przeplatały się z piosenkami Grechuty, SDM, J. Cygana, Korcza, Osieckiej, Kofty, Pod Budą i innych z dowcipami prowadzącego i żartobliwymi tekstami autorskimi i trawersacjami znanych tekstów.
A Grażynce poświęcono jeszcze wiele adresów i życzeń, łącznie z ustanowioną nagrodą bibliotekarek GRAŻKA 2013. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział.
Zdjęcia z benefisu znajdują się w galerii.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

4,033,095 unikalne wizyty