Niedziela, 19.05.2024
Dzień Patrona
W czwartek z małym poświątecznym poślizgiem obchodziliśmy 25 rocznicę nadania imienia K.K. Baczyńskiego 22 kwietnia 1989 roku.
W szkole z okazji DNI PATRONA odbyły się konkursy recytatorskie wierszy naszego poety, konkursy plastyczne na interpretację wiersza "Z psem" oraz gminny otwarty konkurs literacki "Rzeczy niepokój" na wiersz i prozę. Uczniowie na informatyce wykonywali także plakaty poświęcone naszemu bohaterowi. Klasy starsze przygotowywały TRZY MINUTY DLA KLASY. Poznawano twórczość i życiorys poety.
W czwartek po filharmonii wręczyliśmy nagrody uczniom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursach plastycznych, recytatorskich. Podczas uroczystej akademii uczniowie nagrodzeni recytowali wiersze Baczyńskiego a chór śpiewał piosenki z jego tekstami. Wręczono także w obecności Wójta i Dyrektora nagrody w konkursie RZECZY NIEPOKÓJ, dodatkowo w konkursie na jajo wielkanocne.
Tradycyjny pokaz trzech minut dla klasy okazał się niesłychanym sukcesem klas. Wszystkie klasy samodzielnie i z pomocą dorosłych przygotowały wspaniałe występy (recytatorsko-plastyczno-teatralno-muzyczno-ruchowo- multimedialne). Zachwyciła ilość pomysłów, wielorakość przygotowań, nastrój wprowadzony dzięki występom wszystkich uczniów . Jury wyróżniło i doceniło wszystkich a puchar przechodni wywalczyły klasy 5c i 4c.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

4,033,044 unikalne wizyty