Czwartek, 25.04.2024
Indywidualne biegi przełajowe 2014/15
W dniu 8 października 2014 r. w Bydgoszczy odbyły się mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach wystartował uczeń naszej szkoły Kacper Radzikowski, który w stawce ponad 100 zawodników zajął 54 miejsce.

W dniu 23 września 2014 r. w Józefowie odbyły się zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych. Reprezentanci naszej szkoły wywalczyli w nich wysokie miejsca: Kacper Radzikowski zajął 4 miejsce i zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich w Bydgoszczy, Konrad Mokwiński był 11, Kamil Kołaczyński - 15, a Bartek Żuławski - 22.

W sobotę 6.09.2014 r. na boiskach szkolnych w Czernikowie rozegrano mistrzostwa gminy w indywidualnych biegach przełajowych.W zawodach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta ze szkół podstawowych.
W kategorii dziewcząt, w biegu na 800m zwyciężyła Karina Adamska z Osówki, na drugim miejscu uplasowała się Dominika Wachowska z Makowisk, trzecie miejsce zajęła Weronika Luberadzka ze Steklina.
Chłopcy biegali na 1000 m. Zwyciężył Kacper Radzikowski, drugie miejsce zajął Konrad Mokwiński, trzecie - Kamil Kołaczyński, wszyscy z Czernikowa. Do finału powiatowego awans jeszcze wywalczyli: Zuzanna Sawicka (Osówka), Zuzanna Kasińska (Makowiska), Bartek Żuławski i Bartek Czajkowski z Czernikowa.