Czwartek, 25.04.2024
VI Turniej Baseballu Młodzików o Puchar Grunwaldu
Uczniowski Klub Sportowy Comets Mazowsze, w którego szeregach grają uczniowie naszej szkoły, uczestniczył w VI Turnieju Baseballu Młodzików o Puchar Grunwaldu. W turnieju rozegranym 06.10.2015 r. udział brało 5 zespołów.
Nasi bejsboliści wygrali 2 spośród 4 meczów i zajęli 3 miejsce wracając z brązowymi medalami na piersiach. Skorzystali także z możliwości zwiedzenia Muzeum Bitwy Grunwaldzkiej z przewodnikiem. Dwa dni wcześniej rozegrali towarzyskie mecze w Osielsku pod Bydgoszczą pokonując dwukrotnie tamtejsze Dęby. W ostatniej dekadzie września uczestniczyli także w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Kutnie, gdzie zajęli 4. miejsce.
Bejsboliści z SP Czernikowo: Baranowska Julia, Grąbczewski Hubert, Jankowska Klaudia, Jankowski Patryk, Kańczewski Igor, Krasińska Julia, Młotkowski Kacper, Stawicka Lidia, Szczepaniak Szymon.