Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nakarm dziecko

BohaterON

Iinformacja dla Rodziców i Uczniów

Szanowni Państwo,
Kochani Uczniowie.

Jesteśmy po spotkaniu RP - zdalnym i po konsultacjach z Radą Rodziców i organem nadzorującym oraz organem prowadzącym. Nie znając dokładnie terminu ukończenia zdalnej edukacji dokonujemy zmian.
Od poniedziałku następuje powolna zmiana organizacji pracy szkoły w związku ze zdalną edukacją.
Szkoły ponadpodstawowe przechodzą - posiadając dziennik elektroniczny na platformę moodle - z zachowaniem pozytywnych innych środków komunikacji wzajemnej.
SP- OP i klasy I-III będą korzystały z środków komunikacji wypracowanych przez nauczycieli z rodzicami i uczniami, platformami, sms, telefonami, portalami społecznościowymi powoli wprowadzając dziennik elektroniczny.
SP-IV-VIII będą korzystały również z wypracowanych środków komunikacji wypracowanych przez nauczycieli z uczniami wprowadzając dziennik elektroniczny i przechodząc na komunikację przez dziennik elektroniczny i maile bezpośrednie. Pojawią się w dzienniku oceny z II półrocza. Będziemy też uczyć się przez platformę moodle. Prosimy o pomoc uczniom i cierpliwość- wszyscy się uczymy.

Zapraszamy uczniów do pracy codziennej i chętnych do konkursów - literackich, plastycznych, świątecznych.
Prosimy o pomoc w zorganizowaniu zaplecza dla uczniów do lekcji zdalnych (internet, komputer, laptop, smartfon, I-pad itd), informacje do wychowawców o możliwościach odbioru lekcji i informacji zdalnych, informacje o braku internetu czy komputera i propozycji innej pracy.
Wygenerowano w sekund: 0.02
2,741,831 unikalne wizyty