Czwartek, 12.12.2019
Przyjazd Dentobusu
Szanowni Państwo.
Zamówiliśmy wizytę mobilnego gabinetu stomatologicznego tzw. Dentobusu do Państwa placówki.
Program mobilnego gabinetu stomatologicznego został uruchomiony w ramach prac nad polityką prozdrowotną kraju i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Dentobus ma świadczyć wsparcie w leczeniu stomatologicznym w tych placówkach gdzie nie ma gabinetu dentystycznego.
Nasza firma (Stomatologia Piaseczno sp. z o.o. S.k.) ma podpisaną umowę z oddziałem wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy.
W zakresie usług, które będzie firma proponować jest m.in. ocena stanu zębów, zgryzu, intensywności próchnicy oraz ewentualnej profilaktyki fluorkowej. Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowany ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym, dla Was jest on całkowicie bezpłatny. Zespołem przeprowadzającym badania będzie lekarz stomatolog i asystentka/higienistka stomatologiczna.
W załączeniu przesyłam zgodę dla rodziców. Badanie zostanie przeprowadzone tylko u tych dzieci, które będą posiadały podpisaną zgodę na wykonanie badania. W badaniu może być obecny rodzic/opiekun dziecka.
Termin przyjazdu: 12,14,15,18 i 19 listopada 2019 r. godz 9:30.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
BohaterON

BohaterON w Twojej Szkole
2,593,024 unikalne wizyty